Zima pokrzyżowała plany przebudowy

Opóźnienia przy remoncie Sukienników i Gdańskiej

Opóźnia się modernizacja głównej arterii komunikacyjnej Chojnic. Powód? Sroga zima. Mróz i śnieg spowodowały, że prace planowane na Gdańskiej i Sukienników w styczniu i lutym wypadły z harmonogramu.

„Na plac budowy wrócimy najprawdopodobniej dopiero pod koniec marca” – mówi dyrektor Wydziału Budowlano-Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Chojnicach Danuta Ruhs.
Zakończenie modernizacji głównej arterii komunikacyjnej Chojnic planowane było na czerwiec. Jednak najprawdopodobniej opóźni się o kilka tygodni. „Ale i tak Gdańska i Sukienników powinny być gotowe wcześniej, niż przewiduje umowa, bo w niej ostateczny termin to wrzesień” – dodaje dyrektor Ruhs.
Opóźnienia przy remoncie Sukienników i Gdańskiej

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno