„Jest ciężko, ale się nie poddajemy”

Chojnice nie będą już mogły ubiegać się o tytuł najgorzej odśnieżonej miejscowości w Polsce

Po fali krytyki dotyczącej zasypanych śniegiem ulic, chodników i parkingów w końcu w Chojnicach widać jakiś ruch. Odśnieżania doczekały się oprócz głównych także boczne ulice – pracują na nich nawet spychacze. Chodniki i parkingi oczyszczają pracownicy zatrudnieni w ramach robót interwencyjnych.

Chojnice nie będą już mogły ubiegać się o tytuł najgorzej odśnieżonej miejscowości w Polsce
fot. archiwum
„Jest ciężko, ale się nie poddajemy”, powiedział naszemu reporterowi pan Ryszard odśnieżający w czwartek (21.01) parkingi przy ulicy Jana Pawła II.
To, że do odśnieżania przystąpiły ekipy zatrudnione przez Urząd Miasta nie zwalnia właścicieli i zarządców z obowiązku utrzymywania chodnika położonego przy swojej posesji.
Chojnice nie będą już mogły ubiegać się o tytuł najgorzej odśnieżonej miejscowości w Polsce

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno