Świętowali aktywnie i na wesoło

Drugi kościerski Rajd Niepodległości już za nami

Blisko 150 osób wzięło udział w II Rajdzie Niepodległości, który odbył się wczoraj (11.11) w Kościerzynie. W tej imprezie nie liczył się czas pokonania trasy, ale wiedza o regionie i ciekawych zakątkach Kościerzyny.

Galeria zdjęć, fot. Klaudia Cieplińska

  • fot. Klaudia Cieplińska
  • fot. Klaudia Cieplińska
  • fot. Klaudia Cieplińska
  • fot. Klaudia Cieplińska
  • fot. Klaudia Cieplińska
„To świetna okazja, by wyjść z domu i dowiedzieć się czegoś więcej o swoim mieście” – mówili uczestnicy rajdu:
„Cieszę się, że tak aktywnie i na wesoło mogliśmy uczcić Dzień Niepodległości” – dodaje organizator tegorocznego rajdu, starszy sierżant Piotr Kwidziński z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie:
Zwycięzcami Rajdu Niepodległości, w poszczególnych kategoriach, zostali: Piotr Liedtke, 23 drużyna harcerek z Łubiany, drużyna księdza Arka oraz rodzina państwa Skwierawskich. Radio Weekend było patronem medialnym imprezy.
Drugi kościerski Rajd Niepodległości już za nami

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno