24-latek nie żyje

Tragiczny wypadek drogowy w powiecie bytowskim

24-letni mężczyzna zmarł po tym, jak audi, którym jechał, uderzyło w krowę, a następnie dachowało. Do wypadku doszło w niedzielę (4.10) na drodze Niezabyszewo – Płotowo w powiecie bytowskim.

Rozpędzone audi 80 potrąciło idącą drogą krowę. Następnie samochód zjechał na prawe pobocze, uderzył w skarpę i dachował. Dwóch mężczyzn podróżujących samochodem zostało przewiezionych do szpitala. Wskutek poniesionych obrażeń zmarł 24-letni mężczyzna. Jego 32-letni kolega doznał ogólnych potłuczeń ciała. Policjanci wstępnie ustalili, że audi jechało w kierunku Płotowa. Jego kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w zwierzę poganiane przez 15-latka. Pojazdem najprawdopodobniej kierował 32-latek. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad dwa promile alkoholu. Pobrano mu krew do badań. Bytowscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
Tragiczny wypadek drogowy w powiecie bytowskim

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno