Jak wakacje, to letnie baseny miejskie na Piekiełkach - Starogard Gdański otwiera dziś (27.06) jedną ze swoich największych atrakcji, czyli miejskie kąpielisko.
- Zapraszamy mieszkańców Starogardu Gdańskiego, Kociewia i regionu - mówi Weekend FM rzeczniczka starogardzkiego ratusza, Magdalena Dalecka.
Kompleks będzie otwarty od 11:00 do 19:00 przez 7 dni w tygodniu przez cały okres wakacji. Do dyspozycji trzy niecki basenowe o różnej wielkości i głębokości, dla dzieci splush park, dwie zjeżdżalnie, jest boisko do piłki siatkowej, gdzie można aktywnie spędzić czas, jest miejsce do plażowania, jest wspaniały plac zabaw. To wszystko w jednym kompleksie.
Baseny na Piekiełkach są strzeżone przez ratowników.














