Poniedziałkowa (22.06) sesja Rady Miejskiej w Chojnicach będzie jedną z ważniejszych w roku. Odbędzie się bowiem debata nad raportem o stanie miasta. Radni zdecydują także o udzieleniu burmistrzowi absolutorium.
Dzisiejsza sesja Rady Miejskiej jest jedną z najważniejszych w roku. Po pierwsze radni zdecydują o udzieleniu absolutorium burmistrzowi za wykonanie budżetu za poprzedni rok. Po drugie odbędzie się debata nad raportem o stanie gminy i tutaj oprócz radnych głos zabierze dwoje mieszkańców, którzy zgłosili akces do tej debaty i po trzecie uchwalimy plan ogólny.
Mówi Weekend FM wiceburmistrz Chojnic Adam Kopczyński.
Plan ogólny to dokument planistyczny określający kierunki zagospodarowania. Początek sesji o godz. 10.00.














