Miłośnicy rowerów z regionu mogą się już zapisywać do pierwszej edycji Rajdu Przyjaźni. Impreza zaplanowana na 31 maja ma zintegrować cyklistów. Trasa biegnie z Chojnic do Człuchowa, a następnie wspólnie do Wierzchowa Dworca. Po pikniku uczestnicy wrócą do Chojnic lub Człuchowa.
W niedzielę 31 maja rusza pierwszy Rajd Przyjaźni Chojnice-Człuchów, zorganizowany przez Chojnickie Towarzystwo Miłośników Roweru "Cyklista", przy wsparciu finansowym wójtów i burmistrzów Chojnic oraz Człuchowa. Trasa do pokonania około 40 kilometrów. Pierwsze 120 osób, które się zapisze, otrzyma pamiątkowy medal oraz okolicznościową koszulkę. W Wierzchowie Dworzec będzie czekał na wszystkich pyszny poczęstunek. Zabierzcie ze sobą kaski - dbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników dróg.
Mówi Weekend FM prezes Chojnickiego Towarzystwo Miłośników Roweru "Cyklista" Janusz Kaszubowski.
Start rajdu z chojnickiego rynku o godz. 12.00, zbiórka o godz. 11.30. W Parku Luizy w Człuchowie zbiórka o godz. 13.00, a start pół godziny później. Zapisy na imprezę są możliwe elektronicznie poprzez stronę ChTMR Cyklista na Facebooku. Obowiązuje opłata wpisowa.














