Policyjne zatrzymanie na ul. Pietruszkowej w Chojnicach. Patrol rozpoznał w młodej kobiecie osobę poszukiwaną

A jej znajomy miał przy sobie narkotyki.

Policyjne zatrzymanie na ul. Pietruszkowej w Chojnicach. Patrol rozpoznał w młodej kobiecie osobę poszukiwaną
Fot. KPP Chojnice

Policyjne zatrzymanie na ul. Pietruszkowej w Chojnicach. Patrol rozpoznał w młodej kobiecie osobę poszukiwaną, a jej znajomy miał przy sobie narkotyki.

Gdy para zauważyła policjantów, zaczęła zachowywać się wyjątkowo nerwowo. Chwilę później było już jasne, skąd ten stres. 21-latka była poszukiwana do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności, a jej 22-letni znajomy miał przy sobie narkotyki.

Magdalena Zblewska

Mówi Weekend FM oficer prasowa policji w Chojnicach Magdalena Zblewska.

Spacer młodych ludzi zakończył się w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. 21-latka wkrótce trafi do zakładu karnego, a 22-latek odpowie za posiadanie narkotyków.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno