Kolizja drogowa na kościerskiej obwodnicy. Służby interweniowały przy tym zdarzeniu dzisiaj (12.05) po południu. Szczęśliwie kierowca auta nie odniósł żadnych obrażeń.
44-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, jadąc samochodem Volkswagen Golf, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i dachował. Mężczyźnie na szczęście się nic nie stało, był trzeźwy. Tutaj policjanci ukarali mężczyznę za spowodowanie zagrożenia mandatem karnym.
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński.
Funkcjonariusze apelują do kierowców o ostrożną jazdę. Chwila nieuwagi lub nadmierna prędkość mogą doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.














