Likwidacja opłaty targowej i podjęcie współpracy z kolejnym miastem partnerskim są w planie dzisiejszej (30.03) sesji Rady Miejskiej w Chojnicach. Radni będą decydowali także o wprowadzeniu do budżetu kolejnych zadań inwestycyjnych.
Na pierwszej wiosennej sesji Rady Miejskiej podejmiemy kolejne zmiany w budżecie, które zapowiadają kolejne środki na inwestycje i projekty. Podejmiemy uchwałę odnośnie strategii rozwiązywania problemów społecznych do roku 2030. Jest także uchwała znosząca opłatę targową na terenie całego miasta oraz uchwała dotycząca podjęcia współpracy z miastem Dzierżoniów. To będzie kolejne miasto partnerskie Chojnic.
Mówi Weekend FM wiceburmistrz Chojnic Adam Kopczyński.
Początek obrad o godz. 10.00.














