Edit Piaf, Marek Grechuta i Amy Winehouse - utwory tych artystów wybrała do zagrania w porannej audycji Weekend FM Bożena Stępień z Charzyków. Dziś (13.02.), dokładnie w Światowy Dzień Radia poprowadziła poranny program z Darkiem Żuchowiczem. Wszystko dlatego, że wylicytowała taką możliwość podczas tegorocznego Śniadania Sabatu Szefowych dla WOŚP.
Bożena Stępień podzieliła się ze słuchaczami swoimi pasjami, ulubioną muzyką i literaturą, opowiedziała też o swojej działalności w Stowarzyszeniu "Charzy".
Jak było? Posłuchajcie sami:














