W trosce o zdrowie pacjentów i personelu szpitala, odwiedziny będą odbywały się tu zgodnie z nowymi zasadami. Będą możliwe codziennie w godz. 16:00–17:00, czas wizyty nie powinien jednak przekraczać 30 minut. Jednorazowo pacjenta może odwiedzać jedna osoba. Zaleca się też, aby pacjentów nie odwiedzały dzieci do 12 roku życia. A osoby z objawami infekcji nie wchodziły na oddział. Przed wejściem należy zdezynfekować ręce i założyć maseczkę.
W sytuacjach nagłych, takich jak pogorszenie stanu zdrowia pacjenta lub stan terminalny, odwiedziny są możliwe po uzgodnieniu z lekarzem kierującym oddziałem – informują przedstawiciele Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach w specjalnym komunikacie umieszczonym na stronie internetowej placówki.
W związku ze wzrostem zachorowań na grypę Szpital Specjalistyczny w Chojnicach wprowadza ograniczenia odwiedzin pacjentów
Zmiany obowiązują od piątku (2.01.) na Oddziale Chorób Płuc i Oddziale Chorób Wewnętrznych.





![Czy w Charzykowach powstanie trzynaście czteropiętrowych bloków? Gmina potwierdza: chodzi o teren po byłym klubie "Holiday" [PETYCJA MIESZKAŃCÓW]](https://weekendfm.pl/_fot/!news/2023_08/1693463067szczepanski.jpg)








