Nie maleje zainteresowanie chojniczan zbiórkami tekstyliów. W ostatni weekend oddali ich kilkanaście ton

Zbiórki tekstyliów będą kontynuowane w przyszłym roku.

Nie maleje zainteresowanie chojniczan zbiórkami tekstyliów. W ostatni weekend oddali ich kilkanaście ton
fot. UM w Chojnicach

W Chojnicach nie maleje zainteresowanie mieszkańców mobilnymi zbiórkami tekstyliów. Kolejna taka akcja odbyła się w piątek i sobotę (5-6.12) w Parku Tysiąclecia. Chojniczanie oddali kilkanaście ton odpadów, głównie ubrań.

Przy ostatniej zbiórce tekstyliów w Parku 1000-lecia udało się uzbierać 13 ton odpadów tekstylnych. Łącznie przy trzech zbiórkach, czyli czerwcowej, wrześniowej i teraz grudniowej chojniczanie oddali ponad 27 ton zużytej odzieży. Bardzo dziękujemy mieszkańcom, że nie wyrzucają tego do czarnego pojemnika, tylko korzystają z naszych punktów zbiórek w Parku 1000-lecia.

Adam Kopczyński

Mówi Weekend FM wiceburmistrz Chojnic Adam Kopczyński.

Zbiórki tekstyliów będą kontynuowane w przyszłym roku.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno