Ruszyła Karta Mieszkańca Kościerzyny. To nowy system preferencyjnych ulg i zniżek, kierowany do mieszkańców miasta, którzy rozliczają w Kościerzynie swoje podatki dochodowe i nie zalegają z płatnościami za wywóz odpadów.
- Głównym celem wprowadzenia Karty jest umacnianie tożsamości lokalnej i tworzenie w mieście przyjaznych warunków do życia i rozwoju - mówi Weekend FM zastępca burmistrza Kościerzyny Tomasz Szala:
Docenienie mieszkańców, zaznaczenie, że to oni są najważniejsi i to oni powinni mieć wymierne korzyści jako mieszkańcy Kościerzyny i właśnie narzędziem do tego służącym jest wprowadzenie karty mieszkańca, czyli systemu różnego rodzaju zniżek, ulg, preferencji, uprawnień oferowanych przez miasto Kościerzyna i nasze miejskie jednostki, a także inne podmioty, czyli partnerów tego programu.
Dowiedz się więcej:
W Kościerzynie startuje nowy system preferencyjnych ulg i zniżek dla mieszkańców miasta. Samorząd wprowadza Kartę Mieszkańca Kościerzyny. Co zakłada nowy program? Na jakim poziomie będą to zniżki i kto będzie mógł skorzystać z tej karty? - o tym wszystkim z zastępcą burmistrza Kościerzyny Tomaszem Szalą rozmawia nasza reporterka Klaudia Cieplińska - Bednarek:
Z zastępcą burmistrza Kościerzyny Tomaszem Szalą rozmawiała Klaudia Cieplińska - Bednarek.














