Emerytowani chojniccy kolejarze spotkają się jutro (30.11) na dworcu. To doroczna inicjatywa Chojnickiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei. Byli pracownicy PKP w Chojnicach będą mogli powspominać dawne czasy.
Przygotowaliśmy kawę i drobny poczęstunek, ale głównym celem tego spotkania jest to, aby po latach mogli się ponownie spotkać, porozmawiać, powspominać dawne czasy, dlatego wszystkich kolejarzy emerytów, którzy pracowali dawniej na węźle Chojnice serdecznie zapraszamy.
Mówi Weekend FM prezes wspomnianego stowarzyszenia, Damian Otta.
Jutrzejsze (30.11.) spotkanie z okazji Dnia Kolejarza rozpocznie się o godz. 11.00. Wcześniej, o 9.00, w Bazylice Mniejszej zostanie odprawiona msza św. w intencji kolejarzy.














