W poniedziałek 24 listopada o godz. 11:00 nastąpi planowana przerwa w dostawie wody przy ul. Warszawskiej.
Powodem wyłączenia jest konieczność wykonania prac na sieci wodociągowej.
Wyłączenie potrwa 4 godziny. Po zakończeniu mogą wystapić chwilowe zmiany klarowności wody.














