Budowa ulicy Wodeckiego w Chojnicach zakończona. To jedna z ulic łącząca się z zachodnim obejściem miasta. Nowy trakt to kluczowe połączenie budynków na tzw. osiedlu Belona z resztą miasta. Do tej pory było ono odcięte właśnie przez zachodnie obejście.
Zakończyliśmy budowę drogi, tak zwanej ulicy Wodeckiego. Zachęcam do odwiedzenia. Szeroka arteria z płyt betonowych i część polbrukowa z deszczówką i oświetleniem. Wartość zadania wykonanego przez firmę Adbet z Chojniczek to prawie 2 mln 400 tys. złotych.
Mówi burmistrz Chojnic Arseniusz Finster.
Nowa droga łączy się także z dojazdem do Władysławka, który już wcześniej utwardziła gmina Chojnice.














