
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoNajniższa oferta mieści się w zakładanym budżecie.
Cztery firmy zgłosiły się do przetargu na remont pomieszczeń piwnicznych w pokrzyżackim zamku w Bytowie. Wszystko wskazuje na to, że w ciągu dwóch tygodni gmina wyłoni wykonawcę zadania:
Wpłynęły cztery oferty. Najniższa oferta mieści się w budżecie, który zaplanowaliśmy na tę inwestycję. Na chwilę obecną trwa badanie ofert. Wzywamy oferentów o złożenie wymaganych dokumentów zgodnie z Ustawą o zamówieniach publicznych. Rozpiętość ofert jest od około 7,2 mln do ponad 13 milionów złotych.
Przemysław Kraweczyński
Mówi Weekend FM zastępca burmistrza Bytowa Przemysław Kraweczyński.
Jak dodaje, przedsięwzięcie obejmuje kilka elementów, m.in. remont części podziemnej bytowskiego zamku, gdzie powstanie przestrzeń wystawiennicza dla muzeum. Projekt zakłada również wymianę okien i konserwację dachu w północnym skrzydle zabytkowego obiektu. Na dziedzińcu zamku pojawi się również nowa scena. Na realizację zadania gmina pozyskała unijne dofinansowanie.
Słuchaj w: