"Z Australii do Polski rowerem" - to tytuł spotkania, na które zaprasza dziś (28.10.) Miejska Biblioteka Publiczna.
O swojej przygodzie, czyli m.in. życiu w siodle, kąpielach w Mekongu czy krwiożerczej faunie, opowie podróżnik Daniel Kocuj.
Początek spotkania o godz. 17.00.














