
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoOstrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem obowiązuje dla powiatów bytowskiego i kościerskiego.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem m.in. dla powiatów bytowskiego i kościerskiego.
Silny wiatr - stopień 1.
W powiatach bytowskim i kościerskim prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z południa.
Ostrzeżenie obowiązuje w sobotę 4 października od godziny 11:00 do 20:00.
Słuchaj w: