Zakończyła się budowa odcinka kanalizacji deszczowej w rejonie ulicy Trzeciego Maja i Szopińskiego w Kościerzynie. Zadanie ma odciążyć funkcjonującą dotychczas kanalizację deszczową w ulicy Szopińskiego:
- Ta inwestycja ma przyczynić się do tego, że w centrum miasta: ul. Kowalska, ul. Szopińskiego, nie powinno przy intensywnych opadach deszczu dochodzić do miejscowych zastoisk wody, ma na celu minimalizację tego typu zagrożeń. Liczymy, że to spełni swoje zadanie.
Mówi Weekend FM zastępca burmistrza Kościerzyny Daniel Młynarczyk.
Inwestycja pochłonęła blisko pół miliona złotych. Środki na ten cel pochodzą z budżetu miasta.














