
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPoczątek o godz. 17:00.
Tucholskie stowarzyszenie SIĘ UDA zaprasza dziś na festyn na pożegnanie lata. Impreza - ze względu na zapowiedzi pogodowe - została przeniesiona do hali OSiR-u, ale - jak zapowiadają organizatorzy - z wszystkimi atrakcjami. Rusza o godz. 17.00, a otwiera ją spotkanie ze służbami mundurowymi.
- Będziemy mieć wizytę straży pożarnej, i to nie byle jaką. Wszystkim nam przyda się pokaz, a przy okazji nauka pierwszej pomocy. Strażacy przyjadą z fantomami. Będzie też wóz bojowy, który będzie można oglądać i na zewnątrz i od środka, będzie wizyta policjantów z psem policyjnym i pokaz jego umiejętności plus patrol interwencyjny i patrol drogowy naszej tucholskiej policji.
Andrzej Drelich
Mówi Weekend FM szef stowarzyszenia SIĘ UDA, Andrzej Drelich.
Poza tym wśród atrakcji jeszcze m.in. pokaz mody, malowanie buziek, zajęcia z sensoplastyki i dużo pysznego, domowego ciasta. Będzie też muzyczny koncert, w którym wystąpią artyści cyklicznie pojawiający się na organizowanej przez stowarzyszenie KAFCE. Usłyszeć będzie można zatem zespół TOK&ROCK, Dariusza Krygowskiego, Emilię Urban i wielu innych.
Podczas festynu, którego oficjalna nazwa brzmi SIĘ UDA I PRZYJACIELE, stowarzyszenie będzie też zbierać do puszek pieniądze na zakup działki pod budowę swojej siedziby.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: