Rada Miejska Sępólna Krajeńskiego jednogłośnie zgodziła się na całościowe otwarcie Orlików

Oba boiska będą dostępne dla wszystkich chętnych.

Rada Miejska Sępólna Krajeńskiego jednogłośnie zgodziła się na całościowe otwarcie Orlików

Radni z Sępólna Krajeńskiego zdecydowali o całościowym otwarciu boisk typu "Orlik" na terenie gminy. Do tej pory, na mocy uchwały sprzed trzech miesięcy, ogólnodostępne przez cały czas były tylko boiska piłkarskie, te wielofunkcyjne natomiast tylko w czasie pracy animatora. Teraz, kiedy w połowie lipca uchwała radnych wejdzie w życie, oba boiska będą dostępne dla wszystkich chętnych:

- Podjęcie uchwały wynika z inicjatywy burmistrza Sępólna Krajeńskiego, który zaproponował, aby wszystkie boiska sportowe kompleksów boisk, a nie dotąd tylko płyty główne boisk, były ogólnodostępne poza godzinami zajęć dla uczniów dla wszystkich chętnych czy też dla stowarzyszeń sportowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

Dariusz Wojtania

Mówił na sesji sekretarz gminy Sępólno Dariusz Wojtania.

Radni przyjęli uchwałę jednogłośnie.

O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM. 
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM 
Kościerzynie na 91,7 FM 
Bytowie na 105,8 FM 
Miastku na 87,8 FM 
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno