
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoImpreza połączona była ze Świętem Rodziny.
Było mnóstwo atrakcji, zabaw i gier sportowych, pokazy psów policyjnych i kwiatowe wróżki. Dzieci z Sępólna Krajeńskiego już wczoraj (25.05) świętowały Dzień Dziecka, połączony ze Świętem Rodziny. Władze miasta zdecydowały się zorganizować ten dzień na tydzień przed terminem, ze względu na przypadającą 1 czerwca II turę wyborów prezydenckich i planowane w Sępólnie przyjęcia komunii świętej.
- Chciałem wszystkim rodzinom życzyć przede wszystkim zdrowia, wzajemnej miłości, tolerancji, szacunku i tego żebyście byli zawsze szczęśliwi.
- Mówi się, że każda rodzina to książka, która się sama pisze. Życzę wam, a właściwie nam wszystkim, żeby te książki były bestselerami. Wszystkiego najlepszego.
Waldemar Stupałkowski i Artur Juhnke.
Życzenia najmłodszym składali burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski i przewodniczący Rady Miejskiej Artur Juhnke.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Słuchaj w: