Osobowe audi i opel zderzyły się w niedzielę (27.04.) na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Świętopełka w Chojnicach. Do zdarzenia doszło przed godziną 23:00 przy wyłączonej już sygnalizacji świetlnej. Szczęśliwie, mimo iż zdarzenie wyglądało poważnie, nikt nie odniósł obrażeń.
Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Chojnice oraz OSP Chojnice. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i jednej osobie ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego tę osobę przekazano. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia na szczęście nikt nie musiał być hospitalizowany.
Relacjonuje Weekend FM dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Chojnicach Tomasz Laska.
Okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia ustala chojnicka policja.














