
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij okno"Ten turniej pokazał, że jesteśmy bardzo wartościową drużyną, która może rywalizować naprawdę z każdym".
Na półfinale baraży siatkarki PTPS-u Człuchów zakończyły walkę o awans do II ligi. W turnieju rozgrywanym w Świeciu człuchowianki zajęły trzecie miejsce.
W pierwszym meczu UKS Piątka Turek pokonała PTPS 3:2. W drugim spotkaniu nasze siatkarki uległy 0:3 gospodyniom z Jokera Świecie. Nie mając już szans na awans odniosły zwycięstwo 3:2 z ekipą Bodek Sasvolley Stargard.
"Ten turniej pokazał, że jesteśmy bardzo wartościową drużyną, która może rywalizować naprawdę z każdym" - mówi Weekend FM trener PTPS-u Bartosz Węgrzyn.
- Pomimo braku awansu jesteśmy bardzo zadowoleni z gry naszych dziewczyn w tym turnieju. Wygraliśmy ostatni mecz z drużyną ze Stargardu, a od turnieju finałowego dzieliła nas dosłownie jedna piłka, kiedy to w meczu otwarcia z drużyną z Turka po ponad dwugodzinnej walce ulegliśmy dopiera tie breaku 20:18. Tak więc do Człuchowa na pewno wracamy z podniesionymi głowami, z ogromnym bagażem doświadczeń.
Bartosz Węgrzyn
Szanse na awans wciąż mają siatkarze PTPS-u Telmax Człuchów. Za tydzień w Starych Babicach zagrają w finałowym turnieju barażowym.