Rozpoczęła się budowa zatoczki postojowej na ulicy Wojska Polskiego w Sępólnie Krajeńskim. To pokłosie wprowadzonej tu jeszcze w zeszłym roku zmiany w organizacji ruchu. Ta dotyczyła zakazu parkowania niemal na całej długości tej ulicy, będącej jednocześnie drogą powiatową. Już wtedy, wprowadzając zakaz na życzenie samorządu mieszkańców, Zarząd Drogowy zapowiadał budowę zatoczki, co właśnie się dzieje.
- Ulica dość mocno obciążona ruchem, wprowadzająca ruch do miasta. Ta uciążliwość wynikająca z notorycznego parkowania jakby zniknęła. Te roboty już ruszyły, jest to zadanie inwestycyjne rzędu 30 tys. złotych.
Mówi Weekend FM dyrektor Zarządu Drogowego w Sępólnie Edwin Eckert. Wszystko ma być gotowe jeszcze przed świętami.














