Jutro (6.04.) wystąpią zmiany w organizacji ruchu w Bytowie w związku z organizacją "II Bytowskich Pól Nadziei"

Zmiany będą obowiązywać w godzinach od 6.00 do 18.00.

Jutro 6.04. wystąpią zmiany w organizacji ruchu w Bytowie w związku z organizacją II Bytowskich Pól Nadziei
mat. Bytowskie Centrum Kultury

Kierowcy - patrzcie zna znaki. Jutro (6.04.) wystąpią zmiany w organizacji ruchu w Bytowie. To w związku z organizacją "II Bytowskich Pól Nadziei".

Zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów odcinek ulicy Wojska Polskiego, od skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej do skrzyżowania z ulicą Szeroką oraz odcinek od skrzyżowania ulicy Jana Pawła II z ulicą Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Zmiany będą obowiązywać w godzinach od 6.00 do 18.00.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno