
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoUczestniczka z Sępólna wygrała taki konkurs po raz pierwszy na szczeblu ogólnopolskim.
Była najlepsza w gminie, później w powiecie i województwie, a na koniec w całej Polsce. Oliwia Solarek z Sępólna Krajeńskiego wygrała ogólnopolski strażacki konkurs plastyczny. Jej praca wygrywała wszystkie etapy konkursu, do którego gmina Sępólno od kilku lat przystępuje jako jedyna w powiecie. Uczestniczka z Sępólna wygrała taki konkurs po raz pierwszy na szczeblu ogólnopolskim. Oliwia jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Sępólnie i zwyciężyła właśnie w kategorii szkół ponadpodstawowych.
- Oliwia naprawdę piękny rysunek zrobiła. Jury nie wie, kogo to są rysunki. Tylko wiedzą, że to są rysunki szkół ponadpodstawowych i potem one są przekazywane dalej, idą na szczebel powiatowy i wojewódzki i na wojewódzkim też Oliwia zdobyła 1 miejsce i teraz się cieszymy, że poszło to dalej na krajowe i się cieszymy bardzo, jest to taki nasz sukces.
Lucyna Tarnowska-Latzke
Mówi Weekend FM prezes OSP Sępólno Lucyna Tarnowska-Latzke.
Słuchaj w: