Na kwocie ponad 640 tysięcy zatrzymał się licznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Człuchowie, grającej razem z gminami Człuchów i Rzeczenica. Człuchowski sztab oraz Sabat Szefowych został uhonorowane za 34. finał przez samorząd podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej.
Osobiste podziękowania otrzymali ponadto gospodyni Śniadania z Sabatem dla WOŚP Izabella Odejewska, dyrektor MDK w Człuchowie Adam Bondarenko oraz szefowa sztabu Danuta Purgacz. Ta ostatnia wspominała z jaką reakcją wynik Człuchowa spotkał się ze strony pracownicy fundacji WOŚP.
- Takie kwoty, jak wy zbieracie rokrocznie to są kwoty porównywalne do dużych miast i to było przeogromne zdziwienie. Była pełna podziwu i mówiła, że jeśli tylko będę miała okazję, żeby wszystkim mieszkańcom podziękować.
Swoje podziękowania wręczył też sztab. Otrzymali je burmistrz Ryszard Szybajło, sekretarz miasta Maria Pazda, cała Rada Miejska, a z osobna także Mariusz Przyszlak, Henryk Krusiński, Janina Dudek i Aurelia Taizari.
33. finał WOŚP w Człuchowie
- śniadanie z Sabatem dla WOŚP 320 000 zł
- miasto Człuchów 202 695,14
- gmina Człuchów 63 567,73 zł
- gmina Rzeczenica 53 937,61 zł
- razem cały człuchowski sztab 640 200,48 zł














