Czy na terenie gminy Sępólno Krajeńskie zacznie obowiązywać Karta Seniora? Władze gminy analizują obecnie możliwość wprowadzenia jej zapisów do użytku. O takie rozwiązanie w ostatnim czasie kilkukrotnie apelowali radni. Burmistrz zapowiada analizę tematu.
- Zapytamy naszych przedsiębiorców, czy do tego programu się dołączą. Jest to, z tego co na razie wiemy, warunek konieczny, aby takie karty seniora na teren gminy wprowadzić, więc tutaj oczekujemy też zwrotnej informacji od naszych usługodawców, przedsiębiorców, czy takie ulgi dla seniorów i w jakiej wysokości będą chcieli wprowadzić.
Mówi Weekend FM burmistrz Sępólna Waldemar Stupałkowski.
Na razie wiadomo, że w gminie Sępólno uprawnionych mogłoby być nawet 4 tysiące seniorów.














