Widowisko barw, zapis emocji i wspomnień, które znajdują swój wyraz na papierze lub drewnianej powierzchni. Tak pokrótce można opisać prace malarskie Marty Senger. Chojniczanka, która niedawno powróciła do dawnej malarskiej pasji, dziś (20.03) po raz pierwszy zaprezentuje swoje prace w Chojnickim Centrum Kultury:
- Myślę, że ta wystawa będzie troszeczkę inna jak wszystkie wystawy, bo jest dosyć mocno ekspresyjna, jest dużo barw, dużo się dzieje. Zachęcam do przyjścia i zobaczenia, co się będzie działo na wernisażu. Duża gra kolorów przede wszystkim, a teraz zbliża się dużymi krokami wiosna, więc jak znalazł.
Mówi Weekend FM malarka Marta Senger.
Wernisaż rozpocznie się o 17:00, a wystawa będzie prezentowana w Chojnickim Centrum Kultury do 10 kwietnia.














