
- środa, 12 lutego 2025 7:38
Tuchola
Wernisaż wystawy malarskiej Heleny Kaczanowskiej w tucholskiej bibliotece
Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00.
Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.
- czwartek, 8 maja 2025 6:55
Tuchola
10. Wieczór Borowiacki w tucholskim muzeum. Tym razem będzie o majowych tradycjach
- środa, 7 maja 2025 14:28
Gmina Cekcyn
CykloCekcyn z nowymi atrakcjami. Jedna z nich to nocna trasa przez las
- środa, 7 maja 2025 11:50
Powiat tucholski
Powiat tucholski nie ma profesjonalnych miejsc schronienia. Straż pożarna pomoże zweryfikować nadające się do tego obiekty
- niedziela, 4 maja 2025 8:14
Powiat tucholski
Alarmujące wieści z powiatu tucholskiego - systematycznie spada liczba szczepień ochronnych
- niedziela, 4 maja 2025 8:13
Powiat tucholski
Powiat tucholski potrzebuje mieszkań treningowych dla młodych dorosłych z domów dziecka
- sobota, 3 maja 2025 8:10
Powiat tucholski
Apel o policyjne patrole na placach zabaw w Tucholi. Według radnego, gromadzi się tu młodzież
- piątek, 2 maja 2025 12:13
Powiat tucholski
Projekt przebudowy odcinka Bysław-Lubiewo w powiecie tucholskim będzie, ale nie od razu. "To nie jest sprawa zaniedbana"
- piątek, 2 maja 2025 10:18
Tuchola
Jest nowy pomysł na ułatwienie wejścia do szpitala w Tucholi. Tym razem od strony kaplicy
- piątek, 2 maja 2025 9:40
Tuchola
Święto Konstytucji 3 Maja w Tucholi: ratusz zachęca do wywieszenia flag
- piątek, 2 maja 2025 6:59
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed burzami. Może też intensywnie padać, lokalnie prognozowany jest grad
- czwartek, 1 maja 2025 9:32
Gmina Lubiewo
Prom w gminie Lubiewo wypływa na Zalew Koronowski. Dziś (1.05) oficjalny początek sezonu turystycznego
- wtorek, 29 kwietnia 2025 9:53
Powiat tucholski
Starosta tucholski podpisał umowę na dofinansowanie budowy drogi Cekcyn-Bysław. "Jest to dla nas ważna inwestycja"
- wtorek, 29 kwietnia 2025 7:53
Tuchola
Drogowcy porozumieli się z gazownikami. Projektowanie obwodnicy Tucholi potrwa jeszcze rok
- niedziela, 27 kwietnia 2025 8:47
Tuchola
9. Wieczór Borowiacki w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi. Tym razem poświęcony malarstwu na szkle
- piątek, 25 kwietnia 2025 7:08
Powiat tucholski
Sesyjny piątek (25.04) w Tucholi. Obraduje miasto i powiat, a tu m.in. uchwała o powołaniu Rady Seniorów
- czwartek, 24 kwietnia 2025 6:56
Gmina Śliwice
Będą komunalne mieszkania w Śliwicach. Rada gminy zgodziła się już przekazać na ten cel gminny grunt
- środa, 23 kwietnia 2025 13:24
Powiat tucholski
Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" w powiecie tucholskim. 37-latek z zatrzymanym prawem jazdy
- środa, 23 kwietnia 2025 11:50
Powiat tucholski
Budynek w Bysławiu, w którym wczoraj wybuchł piec CO, bezpieczny dla mieszkańców
- środa, 23 kwietnia 2025 6:36
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Ostrzeżeń przed burzami ciąg dalszy. IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia. Może intensywnie padać
- wtorek, 22 kwietnia 2025 22:01
Gmina Lubiewo
Bysław: Wybuch instalacji wodnej w piecu centralnego ogrzewania. Kotłownia zamieniła się w stertę gruzu
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
15:41Piorunująca końcówka Chojniczanki w Puławach. Pokonała Wisłę 4:1. "Pokazali, że ta drużyna ma duży potencjał"
8:20Chojniczanka chce kontynuować pogoń za Wieczystą Kraków. Kolejny cel to zwycięstwo nad Wisłą Puławy
18:12Dlaczego doszło do rozłamu i Jażdżewscy nie jeżdżą już dla AMK Człuchów? Co oferuje grupa Chojnice Biegają?
7:52Ponad 300 zawodników wystartuje w Chojnickich Biegach Strażackich. W sobotę 41. edycja biegu na 10 km
7:52Człuchów będzie gospodarzem Rozpoczęcia Sezonu Lekkoatletycznego 2025
Ostatnio dodane artykuły:
15:41Piorunująca końcówka Chojniczanki w Puławach. Pokonała Wisłę 4:1. "Pokazali, że ta drużyna ma duży potencjał"
13:39Druhowie z OSP w Ogorzelinach w gminie Chojnice świętują dzisiaj (10.05) stulecie powstania swojej jednostki (FOTO)
8:17Jutro (11.05.) w Człuchowie odbędzie się III Memoriał Kajakowy im. Ryszarda Jękota
8:17Bytowskie Amazonki organizują jutro (11.05.) 10. Marsz Różowej Wstążeczki
8:17Stowarzyszenie "Wioska z pasją" z Niechorza k. Sępólna Krajeńskiego zaprasza dziś (10.05) na piknik rodzinny
8:16Zabójstwo Ernsta Wintera i antyżydowska psychoza w Chojnicach. W ratuszu dyskutowano o zbrodni sprzed 125 lat
8:16Będzie zmiana na stanowisku dyrektora Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim
8:15Będzie dodatkowy sprzęt dla strażaków ochotników. Gminy z naszego regionu sięgnęły po pieniądze od marszałka
8:15Władze Człuchowa podliczyły koszty zimowego utrzymania dróg w roku 2024
18:12Dlaczego doszło do rozłamu i Jażdżewscy nie jeżdżą już dla AMK Człuchów? Co oferuje grupa Chojnice Biegają?
piątek
Copyright © 2001-2025 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies