
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoKościerscy funkcjonariusze próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę opla corsy.
Policyjny pościg ulicami Kościerzyny. W sobotę (25.01.) w nocy kościerscy funkcjonariusze próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę opla corsy. Na widok mundurowych kierowca auta gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg za pojazdem. Po około kilometrze funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego. Jak informuje kościerska policja, podczas interwencji mężczyzna odmówił badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Pobrano więc od niego krew do badań. Mężczyzna na razie usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Słuchaj w: