Licytacje, występy artystyczne, koncerty, pokazy, trening bokserski i zajęcia taneczne, a dla chętnych także wspólna kąpiel w jeziorze z morsami. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczny finał WOŚP w Kościerzynie.
Kościerski sztab będzie mieścił się w budynku kina Remus:
- Od godz. 15:00 do 20:00 będą odbywały się m.in. pokazy umiejętności sekcji Kościerskiego Domu Kultury, występy lokalnych artystów i zespołów, ponadto będzie można wziąć udział w otwartej próbie kaszubskiego zespołu pieśni i tańca "Kościerzyna", spróbować swoich sił podczas treningu bokserskiego z Nikodemem Jeżewskim, a nad Jeziorem Gałęźnym wziąć udział we wspólnym grupowym morsowaniu.
Mówi Weekend FM dyrektor Kościerskiego Domu Kultury Agnieszka Lis.
O 20.00 na budynku kina Remus zaplanowano pokaz laserowych świateł w ramach "Światełka do Nieba".














