Gongi, misy tybetańskie, misy kryształowe - takim koncertem Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim rozpoczyna już dziś granie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak przekonują organizatorzy, na wydarzenie zaproszeni są wszyscy, którzy chcą doświadczyć magii dźwięku, przywrócenia wewnętrznej równowagi i odnalezienia wewnętrznego spokoju, a także tych którzy chcą odpocząć, odstresować się i poczuć głęboki relaks. Za dźwięki odpowiedzialna jest Iwona Zawadzka - Sztandera, a koncert rozpocznie się o godzinie 17.00
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim już dziś (12.01) rozpoczyna granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00














