Znamy już zwycięski projekt logo, które będzie promowało obchody 750-lecia miasta Chojnice. Komisja wybierała spośród 51 projektów. W konkursie wzięły udział osoby z całej Polski oraz spora grupa chojniczan.
21 chojniczan złożyło swoje projekty. Komisja w składzie 8-osobowym wybrała projekt Olgierda Szopińskiego, chojniczanina, który tworzy murale w Chojnicach. Nasz logotyp będzie nam towarzyszył przez przyszły cały rok na wszystkich materiałach promocyjnych i wydarzeniach kulturalnych.
Mówi wiceburmistrz Chojnic Adam Kopczyński.
Obchody 750-lecia miasta ustanowiono na podstawie pierwszej pisemnej wzmianki o Chojnicach. Wydarzenia związane z jubileuszem zaplanowano na cały przyszły rok.














