Po 31 razy podnieśli ciężar własnego ciała. Kacper Orlikowski i Bogdan Kropidłowski wygrali Turniej Siłaczy w Chojnicach (FOTO)

Wśród pań triumfowała Agnieszka Solibieda.

Po 31 razy podnieśli ciężar własnego ciała. Kacper Orlikowski i Bogdan Kropidłowski wygrali Turniej Siłaczy w Chojnicach FOTO
Fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM

Galeria zdjęć, fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM

  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM
  • fot. Wojciech Piepiorka/Weekend FM

Jak najwięcej razy podnieść sztangę z obciążeniem równym masie własnego ciała. 24 śmiałków zmierzyło się z tym wyzwaniem podczas piątkowego (13.12.) Turnieju Siłaczy w Chojnicach, zorganizowanego przy okazji bokserskiego Memoriału Tadeusza Kiedrowskiego. 

Najlepsi okazali się zawodnicy z dwóch pokoleń: 54-letni Bogdan Kropidłowski z Kościerzyny i 21-letni Kacper Orlikowski z Chojnic. Ten pierwszy waży 75 kg, a drugi 70 kg.

Bardzo duże wyzwanie i ciężko jest, nie. Duże emocje. Pełno ludzi się na ciebie patrzy. To są emocje nie do opisania w sumie. Ogólnie tak porządnie to ćwiczę z 18 miesięcy, a żeby tak z treningami no to ćwiczę sześć razy w tygodniu. Na więcej czasu nie mam, niestety. Ale jak bym miał, to bym ćwiczył więcej.

Kacper Orlikowski

Mówi Weekend FM Kacper Orlikowski.

Kobiety rywalizowały tylko dwie. Najlepsza okazała się Agnieszka Solibieda z Charzyków, która podniosła 30-kilogramową sztangę 38 razy, czyli o osiem razy więcej od Natalii Lipińskiej.

Czołówka turnieju mężczyzn:

Bogdan Kropidłowski 31 x 75 kg

Kacper Orlikowski 31 x 70 kg

Kacper Sarnowski 28 x 100 kg

Oskar Kropidłowski 22 x 70 kg

Dariusz Pieczka 19 x 85 kg

Zobacz także:

Więcej na ten temat:

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno