Policjanci i cywilni pracownicy bytowskiej komendy stanęli przed mikrofonem w szczytnym celu. Razem nagrali kolędę, by wspomóc pacjentów hospicjum przy bytowskim szpitalu. Na płycie umiejętności wokalne zaprezentowali także inni mundurowi, samorządowcy, społecznicy, księża i przedsiębiorcy. Nagrania odbyły się na bytowskim zamku.
Nasi policjanci wspólnie z pracownikami cywilnymi komendy połączyli swoje głosy, swoje siły i wzięli udział w nagraniu płyty z kolędami. Dzięki temu mogliśmy w wyjątkowy sposób wesprzeć potrzebujących, gdyż dochód ze sprzedaży tej płyty zasili konto hospicjum przy bytowskim szpitalu. Te płyty już trafiają do sprzedaży.
Mówi Weekend Fm oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz.
Płyta będzie do nabycia w bytowskim szpitalu oraz na jarmarku bożonarodzeniowym.
A poniżej publikujemy próbkę wokalnych umiejętności mundurowych i gości.














