Gratka dla miłośników zimowych atrakcji. Od dziś (7.12.) rusza lodowisko miejskie w Kościerzynie. Jak co roku obiekt mieści się przy Szkole Podstawowej nr 6, przy ulicy Skłodowskiej. Mówi Weekend DM dyrektor Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szymon Słomiński:
W sobotę i w niedzielę obiekt czynny będzie od godziny 9:00 do 19:30. Natomiast od poniedziałku do piątku od godziny 13:30 do godziny 19:30. Warto wspomnieć także, że obiekt jest w pełni wyposażony
Korzystanie z obiektu jest płatne.














