
- 40
- niedziela, 24 listopada 2024 22:26
Sport ◆ Chojnice
"Widać, że zespół idzie do przodu". Jest przełamanie Red Devils Chojnice! "Czerwone Diabły´ pokonały 2:1 Red Dragons Pniewy (FOTO)
I odbiły się od dna tabeli.
Dwunasta kolejka sezonu przyniosła przełamanie Red Devils Chojnice. Nasi futsaliści długo wyczekiwane, pierwsze zwycięstwo po powrocie do Futsal Ekstraklasy zaliczyli dziś (24.11.), pokonując u siebie 2:1 inną drużynę z dołu tabeli - Red Dragons Pniewy.
Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0, ale zaraz po przerwie wyrównał Vladyslav Tkachenko. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Andrii Yelishev. Stało się to krótko po tym, jak chojniczanie nie wykorzystali dwóch minut gry w przewadze, po czerwonej kartce dla jednego z rywali. Na ponad trzy minuty goście wycofali bramkarza, ale "Czerwone Diabły" obroniły korzystny wynik.
"To bardzo ważne zwycięstwo pod względem psychologicznym" - mówi Weekend FM trener Red Devils Chojnice Oleh Zozulia.
Ja szczęśliwy dzisiaj, dumny z zespołu. To co my dzisiaj zrobiliśmy, to naprawdę nasz progres. Moja praca - półtora miesiąca jestem z zespołem - i widać, że zespół idzie do przodu. Jeszcze przed nami oczywiście walka, walka, bo łatwo nie będzie. Wszystkie będą takie mecze następne.
Oleh Zozulia
Zwycięstwo pozwoliło Red Devils opuścić ostatnie miejsce w tabeli, ale do bezpiecznej lokaty dystans wciąż jest spory – wynosi siedem punktów.
FOGO Futsal Ekstraklasa: Red Devils Chojnice – Red Dragons Pniewy 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Oliwier Suida (17), 1:1 Vladyslav Tkachenko (21), 2:1 Andrii Yelishev (37).
Red Devils: Pavlo Puchka, (Sebastian Kartuszyński, Kacper Trzebiński) – Janis Pastars, Vladyslav Tkachenko, Patryk Laskowski, Jefferson Rocha - Netynho Lemos, Andrii Yelishev, Pavlo Skubchenko, Sandro Rodrigues, Fabio Torres, Piotr Kręcki, (Joachim Kowalski). Trener: Oleh Zozulia.
- wtorek, 10 czerwca 2025 6:51
Chojnice
"Jawność w drodze". Dziś (10.06) w Chojnicach spotkanie z przedstawicielami Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska
- wtorek, 10 czerwca 2025 6:47
Gmina Czersk
Jest termin uruchomienia przedszkola w Łęgu. "Budynek został uratowany przed tą wilgocią i tym grzybem"
- poniedziałek, 9 czerwca 2025 13:31
Chojnice
Nie będzie głosowania w Chojnickim Budżecie Obywatelskim. Ocenione pozytywnie wnioski mieszczą się w kwocie programu
- niedziela, 8 czerwca 2025 10:54
Chojnice
Opowiem Ci historię, odcinek 178, specjalny. 750-lecie Chojnic, wiek XVII
- niedziela, 8 czerwca 2025 8:49
Gmina Czersk
Będzie wakacyjny pociąg z Torunia do Czerska. To bezpośrednie połączenie przez Bory Tucholskie
- niedziela, 8 czerwca 2025 8:48
Chojnice
Sukces uczniów z chojnickiej "siódemki". Zwyciężyli w ogólnopolskim finale konkursu wiedzy "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"
- niedziela, 8 czerwca 2025 8:13
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Dziś również możliwe burze. IMGW wydał żółte alerty dla naszego regionu
- 27
- sobota, 7 czerwca 2025 20:48
Gmina Chojnice
Straży w Charzykowach stuknęło 130 lat. "Jest sercem i duszą tej miejscowości"
- sobota, 7 czerwca 2025 19:24
Sport ◆ Chojnice
"Teraz się zaczyna dla nas granie". Chojniczanka pokonała Olimpię Grudziądz 4:1 i czeka na czwartkowy półfinał w barażach o awans (RELACJA)
- sobota, 7 czerwca 2025 10:54
Chojnice
Zderzenie elektrycznej hulajnogi i auta osobowego w Chojnicach bada policja (AKTUALIZACJA)
- sobota, 7 czerwca 2025 8:51
Gmina Brusy
W sobotę (7.06.) gminne obchody Dnia Dziecka w Brusach. Imprezę rozpocznie barwny przemarsz bruscrossing´owy
- sobota, 7 czerwca 2025 8:45
Gmina Chojnice
Jubileusz OSP w Charzykowach. Jednostka świętuje dziś (7.06) swoje 130-lecie
- 50
- sobota, 7 czerwca 2025 8:41
Chojnice
IV edycja Festynu Przyrodniczo-Ekologicznego "Chojnice dla Ziemi".Gościło tu m.in. mobilne studio Weekend FM (FOTO, ROZMOWY)
- sobota, 7 czerwca 2025 7:49
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Burze, silne opady deszczu i porywy wiatru do 90 km/h. Są pomarańczowe i żółte alerty dla naszego regionu
- 8
- piątek, 6 czerwca 2025 21:34
Gmina Brusy
Zawiało w gminie Brusy. Wichura zerwała dach z kompleksu budynków gospodarczych w miejscowości Lendy
- piątek, 6 czerwca 2025 14:42
Gmina Czersk
Śledczy mają pewność, czyje zwłoki znaleziono w okolicach Wojtala. Przyczyna śmierci nie jest znana
- 10
- piątek, 6 czerwca 2025 14:27
Gmina Chojnice
Wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański urzęduje nieprzerwanie od 35 lat. "Zaszczytna praca, ale trudna" (FOTO)
- piątek, 6 czerwca 2025 10:40
Chojnice
Przebudowa deszczówki i wielkie sprzątanie. Burmistrz Chojnic zapowiada działanie po czwartkowej ulewie
- piątek, 6 czerwca 2025 10:33
Chojnice
Będzie przebudowa placu Niepodległości w Chojnicach. Wykonawca będzie realizował zadanie w czasie wakacji
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
9:29Czwarta liga dla Bytowa uratowana. Bytovia pokonała wicelidera i zagwarantowała sobie utrzymanie
19:24"Teraz się zaczyna dla nas granie". Chojniczanka pokonała Olimpię Grudziądz 4:1 i czeka na czwartkowy półfinał w barażach o awans (RELACJA)
8:45To ostatni mecz fazy zasadniczej sezonu. Chojniczanka zagra dziś (7.06.) u siebie z Olimpią Grudziądz
16:05Paweł Władyczak rozegra 900. mecz w MKS-ie Debrzno, a Tomasz Pozorski awansował z Sokołem Kleczew do II ligi
7:54Rekordzistka Polski w biegu na 1500 metrów Weronika Lizakowska odchodzi z Remusa Kościerzyna
Ostatnio dodane artykuły:
6:51"Jawność w drodze". Dziś (10.06) w Chojnicach spotkanie z przedstawicielami Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska
6:47Jest termin uruchomienia przedszkola w Łęgu. "Budynek został uratowany przed tą wilgocią i tym grzybem"
6:32Mieszkańcy Bytowa mają do dyspozycji nowe narzędzie do kontaktu z urzędnikami
16:06Mija 20 lat od powstania pierwszej biogazowni w Polsce. Ta stanęła w Pawłówku w gminie Przechlewo (FOTO)
13:31Nie będzie głosowania w Chojnickim Budżecie Obywatelskim. Ocenione pozytywnie wnioski mieszczą się w kwocie programu
13:06W piątek 13 czerwca w Sępólnie Krajeńskim odbędą się 1. Powiatowe Juwenalia Uniwersytetów Trzeciego Wieku (ROZMOWA)
11:5446-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego znęcał się nad swoją byłą żoną
11:39Zderzenie samochodu dostawczego z motocyklem w Orlu, w powiecie kościerskim
11:36Wysoki mandat i punkty karne za przekroczenie prędkości w Bysławiu w powiecie tucholskim
10:53Pijany kierowca wjechał autem do rowu. Miał ponad 1,5 promila w organizmie