Wszystko wskazuje na to, że Sępolno Krajeńskie będzie gospodarzem Juwenaliów Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Taki pomysł pojawił się niedawno na sesji Rady Miejskiej, teraz okazuje się że władze Sępólna są "za".
- To jest bardzo dobry pomysł. Ja przypomnę, że gmina Sępólno Krajeńskie była pierwszą gminą tutaj w okolicy, na terenie której otworzył się Uniwersytet III Wieku, w związku z czym jeżeli jest uniwersytet, to myślę, że juwenalia są też elementem nieodłącznym każdej uczelni, w związku z czym jak najbardziej popieramy ten pomysł i myślę, że dojdzie on do realizacji.
Mówi Weekend FM burmistrz Sępólna Waldemar Stupałkowski.
Na razie żadne szczegóły się są jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że impreza miałaby mieć zasięg co najmniej powiatowy.














