
- niedziela, 17 listopada 2024 18:37
Sport ◆ Chojnice
"Niektórzy zawodnicy myślą, że jeździmy na wycieczki". Trwa niemoc Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" przegrały na wyjeździe z BSF-em Bochnia 1:6
"Dostajemy jedną-drugą bramkę i już jest po zespole".
Red Devils Chojnice z katastrofalnym bilansem jednego punktu w 11 meczach nadal zamykają tabelę Futsal Ekstraklasy. Serię spotkań bez zwycięstwa przedłużyli w Bochni, przegrywając w niedzielę (17.11.) z miejscowym BSF-em aż 1:6. Honorowego gola zdobył Netynho Lemos. Dwie ostatnie bramki chojniczanie stracili, gdy zaryzykowali, grając już z wycofanym bramkarzem.
"Ciągle popełniamy te same, głupie błędy i nie wykorzystujemy swoich sytuacji. A tych mieliśmy sporo. Gdybyśmy byli skuteczni i wyszli na jedno-, dwubramkowe prowadzenie, równie dobrze wynik mógłby się ułożyć na naszą korzyść" - mówi Weekend FM trener Red Devils Oleh Zozulia.
Kolejny raz niestety nie udało się, bo niektórzy zawodnicy myślą, że my jeździmy na wycieczki. Jeżeli zawodnicy nie będą słuchać trenera i nie wykorzystywać sytuacji, które my mieliśmy, to będziemy wyglądać bardzo katastrofalnie. Niby na treningach dobrze wyglądają, mentalnie dobrze wyglądają, starają się, pracujemy z nimi cały czas. Niby dobrze, a wychodzimy na boisko, dostajemy jedną-drugą bramkę i już jest po zespole.
Oleh Zozulia
Do końca rundy pozostały cztery mecze.
FOGO Futsal Ekstraklasa: BSF ABJ Bochnia - Red Devils Chojnice 6:1 (3:1)
Bramki: 1:0 Victor Mossberg (3), 2:0 Adam Wędzony (8), 2:1 Netynho Lemos (10), 3:1 Minor Cabaleta (12), 4:1 Adam Wędzony (31), 5:1 Wojciech Przybył (39), 6:1 Martin Dosa (40).
Red Devils: Pavlo Puchka, Sebastian Kartuszyński – Patryk Laskowski, Netynho Lemos, Sandro Rodrigues, Fabio Torres - Janis Pastars, Vladyslav Tkachenko, Pavlo Skubchenko, Jefferson Rocha, Andrii Yelishev, Giovanni Paesano. Trener: Oleh Zozulia.
- piątek, 30 maja 2025 16:42
Gmina Chojnice
Chojnicka policja ma ustalenie odnośnie dzisiejszej (30.05.) kolizji w Nieżychowicach (AKTUALIZACJA)
- 32
- piątek, 30 maja 2025 15:14
Chojnice
"Jeżeli frekwencja będzie tak duża, jak w roku 2023, to wygramy te wybory". Rafał Trzaskowski w Chojnicach (FOTO)
- piątek, 30 maja 2025 13:54
Muzyka ◆ Gmina Czersk
Natalia Szarmach-Pstrąg z Czerska wystąpi na SILE LOKALNOŚCI. Dziś odwiedziła Weekend FM z nową piosenką
- 8
- piątek, 30 maja 2025 13:40
Chojnice
Chojnicki Fotoreporter Daniel Frymark z II miejscem na Grand Press Photo 2025. Zobacz nagrodzone zdjęcia (FOTO)
- 6
- piątek, 30 maja 2025 11:51
Gmina Chojnice
Loteria meldunkowa w gminie Chojnice rozstrzygnięta. Mamy zwycięskie numery (FOTO)
- piątek, 30 maja 2025 11:13
Chojnice
Awaria sieci wodociągowej przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Chojnicach
- piątek, 30 maja 2025 10:06
Człuchów ◆ Gmina Chojnice
"Od dzieciństwa interesowała mnie przeszłość i kochałam literaturę". Człuchowianka Blanka Ciborowska w Weekend FM (ROZMOWA, WIDEO)
- 2
- piątek, 30 maja 2025 10:04
Gmina Chojnice
Kolejne w ostatnim czasie potrącenie nastolatka na hulajnodze elektrycznej. Tym razem w Chojniczkach
- piątek, 30 maja 2025 9:55
Artykuł sponsorowany ◆ Chojnice
Wygodne poranki z Kleo MEBLE. W Weekend FM sprawdzamy, jak dobrać materac i stylowo urządzić sypialnię
- piątek, 30 maja 2025 9:34
Chojnice
Ruszyła budowa ulic na osiedlu Belona w Chojnicach. Mieszkańcy wkrótce będą mieli połączenie z miastem
- piątek, 30 maja 2025 7:38
Chojnice
To już ostatnie godziny kampanii prezydenckiej. Rafał Trzaskowski będzie dziś w Chojnicach
- piątek, 30 maja 2025 7:21
Chojnice
Umowa na przebudowę ulicy Drzymały w Chojnicach podpisana. Wkrótce firma wejdzie na plac budowy
- czwartek, 29 maja 2025 10:52
Gmina Konarzyny
Gmina Konarzyny powoła własną spółdzielnię energetyczną. Samorząd ma już przygotowaną niezbędną dokumentację
- czwartek, 29 maja 2025 10:38
Chojnice
W Chojnicach dziś (29.05.) promocja najnowszego tomiku poezji Janusza Gierszewskiego
- 28
- czwartek, 29 maja 2025 9:43
Chojnice
W Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach odbyło się spotkanie "Via Pomerania - szanse i wyzwania" (ROZMOWA)
- czwartek, 29 maja 2025 9:35
Gmina Czersk
Rada Miejska w Czersku podjęła apel w sprawie wilków. "Będziemy w tej kwestii pomagać rolnikom"
- czwartek, 29 maja 2025 9:33
Gmina Brusy
Fałszywy specjalista od cyberprzestępczości oszukał mieszkankę Brus
- czwartek, 29 maja 2025 7:23
Chojnice
Burmistrz Chojnic zadowolony z przetargu na dostawę energii elektrycznej. Mają być spore oszczędności
- środa, 28 maja 2025 12:50
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed burzami. Może też silnie padać, a lokalnie spaść grad
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
17:10Jakub Romanik z Człuchowa z pierwszym golem w barwach Chojniczanki, a trener Damian Nowak z nowym kontraktem
10:08Marcin Kozina kolejnym zawodnikiem, który pozostaje w Chojniczance
7:21Nie tylko motocykle, ale też quady. W ten weekend w Człuchowie Puchar Polski w Motocrossie i Mistrzostwa Polski w Quadcrossie
10:34W ten weekend emocje na torze w Człuchowie. Czeka nas Puchar Polski w Motocrossie i Mistrzostwa Polski w Quadcrossie
10:15Nie tylko trener Damian Nowak zostaje. Umowy z Chojniczanką przedłużyli też członkowie jego sztabu
Ostatnio dodane artykuły:
16:42Chojnicka policja ma ustalenie odnośnie dzisiejszej (30.05.) kolizji w Nieżychowicach (AKTUALIZACJA)
15:14"Jeżeli frekwencja będzie tak duża, jak w roku 2023, to wygramy te wybory". Rafał Trzaskowski w Chojnicach (FOTO)
13:54Natalia Szarmach-Pstrąg z Czerska wystąpi na SILE LOKALNOŚCI. Dziś odwiedziła Weekend FM z nową piosenką
13:40Chojnicki Fotoreporter Daniel Frymark z II miejscem na Grand Press Photo 2025. Zobacz nagrodzone zdjęcia (FOTO)
11:51Loteria meldunkowa w gminie Chojnice rozstrzygnięta. Mamy zwycięskie numery (FOTO)
11:13Awaria sieci wodociągowej przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Chojnicach
11:11Wójt Przechlewa Andrzej Żmuda Trzebiatowski nie otrzymał wotum zaufania od radnych. "Czego innego oczekiwaliśmy"
10:5033-latka z powiatu kościerskiego ukradła tablet pracownikowi sklepu
10:36Jutro (31.05) w parku miejskim w Kościerzynie Dzień Dziecka i Rodziny Zastępczej
10:30Huczny Dzień Dziecka w całym powiecie człuchowskim. Imprezy potrwają od dziś (30.05) do 7 czerwca