Ukradł rower i jeździł nim pod wpływem alkoholu. Policjanci z Sępólna Krajeńskiego ustalili i zatrzymali złodzieja, który ukradł rower w samym centrum miasta, na placu Wolności. O zniknięciu jednośladu funkcjonariuszy poinformowała jego właścicielka. Już następnego dnia policjanci zatrzymali sprawcę, a w ustaleniu jego tożsamości pomógł miejski monitoring.
25-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy, kiedy jechał skradzionym jednośladem, w rejonie miejsca swojego zamieszkania. Dodatkowo, w trakcie zatrzymania mężczyzny okazało się, że kierował on rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,7 promila alkoholu.
Relacjonuje Weekend FM oficer prasowa sępoleńskiej policji Małgorzata Warsińska.
Mieszkańcowi Sępólna grozi teraz do 5 lat więzienia.














