Budynek już stoi, parking też jest gotowy. Postępują przy zagospodarowaniu terenu nad Jeziorem Gałęźnym w Kościerzynie. Realizacja przedsięwzięcia wkracza w końcowy etap. Inwestycja będzie oddana do użytku jeszcze przed kolejnym sezonem wakacyjnym - potwierdza Weekend FM burmistrz Kościerzyny Dawid Jereczek:
- Budynek stoi, są prace wykonywane w środku, prace wykończeniowe, parking jest też wykonany, została do wykonania droga dojazdowa i zagospodarowanie tego terenu. Tam jest umowa do 8 grudnia, więc spokojnie zdążymy z tą inwestycją i ona w przyszłym roku już na sezon wakacyjny będzie cieszyć wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto i korzystających z kąpieliska nad Jeziorem Gałęźnym.
Dodajmy, że na realizację przedsięwzięcia miasto pozyskało 2 mln zł dofinansowania z Polskiego Ładu.
















