
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoSpotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.
W Samorządnym Centrum Młodzieżowym w Chojnicach odbędzie się dziś (10.10.) drugie spotkanie Centrumowego Klubu Książki. Chcący podyskutować o literaturze proszeni są o przyniesienie książki z motywem roślinnym na okładce:
- Podczas spotkania będzie można porozmawiać na temat swojej ulubionej książki, ostatnio przeczytanego tytułu. Zachęcamy do przyniesienia książki z okładką z motywem roślinnym. Stwierdziliśmy, że nie będziemy narzucać konkretnych tytułów, które uczestnicy spotkań będą mieli przeczytać, aby każdy mógł w swoim własnym zakresie tego co lubi znaleźć książkę, która będzie mu odpowiadać.
Wiktoria Orlikowska
Mówi Weekend FM koordynatorka Centrumowego Klubu Książki Wiktoria Orlikowska.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.
Słuchaj w:

Artykuł sponsorowany

