
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoO sytuacji finansowej pływalni rozmawiano podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Kościerskiego.
12 tys. 200 zł na pulsie - takim wynikiem finansowym zamyka rok basen w Kościerzynie. O sytuacji finansowej pływalni rozmawiano podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Kościerskiego. Prezes spółki AQUA Centrum Michał Kupc przedstawił radnym kondycję finansową oraz plany rozwoju basenu. Zdaniem szefa kościerskiej pływalni jej sytuacja finansowa jest bardzo dobra:
- Basen w Kościerzynie jest w bardzo dobrej kondycji finansowej. Cały czas przeprowadzamy remonty, zmiany. Staramy się uatrakcyjnić ten obiekt dla naszych klientów pod kątem zarówno wizualnym, jak i pod kątem oferty. Zeszły rok zakończyliśmy zyskiem w kwocie nieco powyżej 12 tys. 200 zł.
Michał Kupc
Mówi prezes spółki AQUA Centrum w Kościerzynie Michał Kupc.
Basen w Kościerzynie zakończył rok zyskiem. O kondycji finansowej pływalni i planach jej rozwoju rozmawiamy dziś (1.10) z prezesem spółki AQUA Centrum w Kościerzynie Michałem Kupcem:
Rozmowa z Michałem Kupcem
Słuchaj w: