Do 3 lat więzienia grozi 20-letniemu kierowcy opla, którego zatrzymała policja w Kościerzynie. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków. Został zatrzymany podczas rutynowej kontroli drogowej w centrum miasta. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić trzeźwość kierowcy auta. Mężczyzna był trzeźwy. Uwagę policjantów zwróciło jednak bardzo nerwowe zachowanie mężczyzny. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna posiada marihuanę.
20-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.














