
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoBędzie też para rodzinna i Wyścig Śladami Czesława Langa.
Dokładnie za tydzień - 21 września - Bytów stanie się kolarską stolicą Polski. Odbędzie się tu trzeci, finałowy etap Orlen Lang Team Race. Głównym punktem w programie jest wyścig amatorów na dystansach MAXI o długości 108 km i MINI o długości 41 km. Te wyłonią zwycięzców całego cyklu, którego wcześniejsze etapy odbyły się w Arłamowie i Karpaczu.
No i teraz właśnie tutaj w Bytowie będzie finał tych trzech edycji. Będą zawodnicy, którzy wzięli udział w tych trzech wyścigach. Będą premiowani, którzy zdobyli najwięcej punktów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tak że zapowiada się naprawdę piękne święto kolarstwa.
Czesław Lang
Mówi Weekend wicemistrz olimpijski z Moskwy i organizator wydarzenia Czesław Lang.
Będzie też coś dla młodszych kolarzy i całych rodzin - parada rowerowa o długości niecałych 4 km i Wyścig Śladami Czesława Langa na 10-kilometrowej trasie.
-------------------------------
Program Orlen Lang Team Race w Bytowie
Sobota, 21 września, stadion w Bytowie:
10:00 - start Wyścigu Śladami Czesława Langa
11:00 - start poszczególnych sektorów dystans MAXI i MINI
11:30 - start Parady Rodzinnej Śladami Czesława Langa
15:00 - dekoracje zwycięzców
16:00 - zamknięcie trasy
Słuchaj w: