Obrazy, rzeźba i fotografia składają się na najnowszą ekspozycję wystawianą w galerii Chojnickiego Centrum Kultury. Autorką prac jest chojnicka artystka i konserwator zabytków, Ambasadorka Kultury Pomorza w Dziedzinie Sztuk Plastycznych, Rękodzieła i Sztuki Użytkowej Marlena Pawlak.
A co konkretnie można obejrzeć na wystawie?
Zapraszam na wystawę pt. "Sztuka, które mnie otacza". Jest to wystawa, na której znajdują się prace malarskie - olejne, fotografia analogowa oraz rzeźba. W malarstwie inspiruje mnie człowiek - postać oraz akty. W fotografii bardziej skupiam się na architekturze. Natomiast jeśli chodzi o rzeźbę, a rzeźbię w glinie, to inspiruje mnie przede wszystkim natura i otoczenie.
Mówi Weekend FM autorka wystawy Marlena Pawlak. Prace można oglądać do 15 września w godzinach otwarcia Chojnickiego Centrum Kultury.














